Rysownia

rysownia

KURSY PRZYGOTOWAWCZE Z RYSUNKU ODRĘCZNEGO DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY

Zajmujemy się profesjonalnym prowadzeniem zajęć z rysunku odręcznego.  Przygotowujemy do egzaminów wstępnych na studia w kierunkach architektura,
akademie sztuk pięknych, architektura krajobrazu, wzornictwo,
projektowanie form przemysłowych, licea plastyczne, szkoły wymagające przygotowania praktycznego z rysunku odręcznego.

dojazd:
zajęcia odbywają się
wrocław ul. parkowa 25
dojazd liniami tramwajowymi 9, 17, 33

O pracowni

Jestem architektem i malarką. Ukończyłam Architekturę na Politechnice Wrocławskiej oraz Malarstwo na Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Prowadzę pracownię architektoniczną, projektuję meble i maluję. Prowadzę zajęcia z rysunku odręcznego wraz z pozostałymi współautorami pracowni RYSOWNIA, architektami, projektantami i artystami. Razem tworzymy zespół i podejmujemy próby przekazania wiedzy, po to abyś mógł przelać ją na papier.

Zajęcia staramy się prowadzić w niedużych grupach, poprzedzając je krótkim wstępem z teorii. Dostosowujemy poziom do każdego, staramy się uczyć indywidualnie. W każdej chwili możesz dołączyć do kursu ( oczywiście w przypadku wolnych miejsc). Kompleksowo przygotowujemy osoby do egzaminów wstępnych, przygotowując uczestników w taki sposób aby podchodzili do egzaminów bez stresu, ze świadomością swoich umiejętności i wiedzy.

Dwukierunkowe wykształcenie daje możliwość pełnego przekazania wiedzy i kompleksowego podejścia. Zwracamy uwagę na wyjątkowość –  indywidualność i konsekwentnie pracujemy z kursantami. Staramy się przekazać również sposób myślenia ,a nie tylko umiejętności praktyczne. Staramy się, przygotowywać nie tylko warsztat rysunkowy, ale przygotowujemy do studiów.


Zajęcia dostosowaliśmy do potrzeb kursantów. Sami decydują jaka częstotliwość zajęć odpowiada im najbardziej. Maksymalny tryb to 64 godziny miesięcznie! Dajemy szansę wszystkim, nie musisz być wybitnie utalentowany, wystarczy, że chcesz, lubisz rysować i będziesz konsekwentny. Reszta należy do nas.

Program zajęć weekendowy dobraliśmy w taki sposób aby uczestnik mógł w tydzień wykonać pełen pakiet tematyczny nauki :

  • bryły perspektywa, światłocień
  • postać studyjna;
  • rysunek z wyobraźni , podstawy projektowania;
  • rysunek odtwórczy, martwa natura, plener .

Przed zajęciami weekendowy przedstawiamy wstęp z teorii, oraz wykonujemy przegląd zadań domowych wraz z omówieniem ich.

>> HARMONOGRAM

 

KURSY RYSUNKOWE DLA WYMAGAJĄCYCH I PRACOWITYCH…

Nasze kursy są intensywne , wymagają poważnego i ukierunkowanego podejścia. Celem nadrzędnym naszej pracowni jest pozytywny egzamin z rysunku odręcznego. Uzupełnieniem wiedzy są kursy specjalne jak:

  • kursy intensywne w przerwach wakacyjnych;
  • plenery ;
  • obozy wyjazdowe ;
  • zajęcia darmowe dla uczestników pakietów trymestralnych i miesięcznych .

Każdemu oferujemy konsultację prac domowych i zadań. Uczymy jak prezentować swoje prace , jak skompletować teczkę, jak zdać pozytywnie egzamin wstępny.