O pracowni

Witaj nazywam się FIEMA .

Jestem architektem i malarką. Ukończyłam Architekturę na Politechnice Wrocławskiej oraz Malarstwo na Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Prowadzę od 2009 roku pracownię architektoniczną, projektuję meble i maluję, posiadam uprawnienia budowlane. Prowadzę zajęcia z rysunku odręcznego wraz z pozostałymi współautorami pracowni R Y S O W N I A ,a od 2018 roku pracownię artystyczno -zajęciową.  Razem z pozostałą częścią zespołu podejmujemy próby przekazania wiedzy, po to abyś mógł przelać ją na papier.

Zajęcia staramy się prowadzić w niedużych grupach ( maks.15 osób), poprzedzając je krótkim wstępem z teorii. Dostosowujemy poziom do każdego, staramy się uczyć indywidualnie. W każdej chwili możesz dołączyć do kursu ( oczywiście w przypadku wolnych miejsc). Kompleksowo przygotowujemy osoby do egzaminów wstępnych, przygotowując uczestników w taki sposób aby podchodzili do egzaminów bez stresu, ze świadomością swoich umiejętności i wiedzy.

Nasze doświadczenie to przygotowanie na kierunki artystyczno projektowe takie jak:

Kierunki : Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Architektura Wnętrz, Formy przemysłowe, Scenografia, Grafika, Malarstwo, Konserwacja Dzieł Sztuki, Animacja, Projektowanie tkanin , Projektowanie odzieży i inne. Przygotowujemy także pod kątem egzaminów wstępnych do liceów z kierunkami artystycznymi. 

Dwukierunkowe wykształcenie daje możliwość pełnego przekazania wiedzy i kompleksowego podejścia. Zwracamy uwagę na wyjątkowość –  indywidualność i konsekwentnie pracujemy z kursantami. Staramy się przekazać również sposób myślenia ,a nie tylko umiejętności praktyczne. Staramy się, przygotowywać nie tylko warsztat rysunkowy, ale przygotowujemy do studiów.


Zajęcia dostosowaliśmy do potrzeb kursantów. Sami decydują jaka częstotliwość zajęć odpowiada im najbardziej. Maksymalny tryb to 48 godziny miesięcznie! Dajemy szansę wszystkim, nie musisz być wybitnie utalentowany, wystarczy, że chcesz, lubisz rysować i będziesz konsekwentny. Reszta należy do nas.

KURSY RYSUNKOWE DLA WYMAGAJĄCYCH I PRACOWITYCH…

Nasze kursy są intensywne , wymagają poważnego i ukierunkowanego podejścia. Celem nadrzędnym naszej pracowni jest pozytywny egzamin z rysunku odręcznego i malarstwa. Uzupełnieniem wiedzy są kursy specjalne jak:

  • kursy intensywne w przerwach wakacyjnych;
  • plenery ;
  • obozy wyjazdowe ;
  • zajęcia darmowe dla uczestników pakietów trymestralnych i miesięcznych .

Każdemu oferujemy konsultację prac domowych i zadań. Uczymy jak prezentować swoje prace , jak skompletować teczkę, jak zdać pozytywnie egzamin wstępny.