POSTAĆ

Rysowanie postaci ludzkiej może sprawiać problemy nie tylko hobbystom, ale nawet posiadającym już pewne doświadczenie artystom. Z tego powodu Rysownia organizuje kurs, którego głównym tematem jest rysunek postaci w wielu ujęciach. Są to zarówno szybkie szkice postaci, jak i skupienie się na konstrukcji anatomicznej; rysunek postaci w ruchu oraz portrety, podobnie jak tworzenie kompozycji z postacią w scenografii lub z rekwizytem. Tak szeroki zakres tematów sprawia, że zarówno hobbyści, jak i kandydaci na wyższe uczelnie artystyczne znajdą podczas kursu z rysunku postaci coś dla siebie, zwiększając swoje umiejętności twórcze w tym zakresie. kurs obowiązkowy dla kandydatów na architekturę oraz ASP, postać jest ważnym elementem rysunku ilustracji i sztuki animacji !

Każde zajęcia to pełen profesjonalizm zajęć oraz pełne przygotowanie. Zajęcia są kierowane do osób lubiących rysować oraz o tych, które z rysunkiem wiążą swoją przyszłość. Mogą z nich korzystać osoby przygotowujące się do egzaminów wstępnych na studia. Kurs rysunku postaci to obowiązkowy element dla każdego, kto poważnie myśli o akademii sztuk pięknych, a czuje, że musi precyzyjniej tworzyć konstrukcje anatomiczne czy obrazy ruchu postaci.

ARTYSTYCZNA SZKOŁA RYSOWNIA prowadzi zajęcia jedynie z udziałem praktykujących artystów, którzy najlepiej będą w stanie wprowadzić wszystkich uczestników w teoretyczne oraz praktyczne aspekty pracy z tym rodzajem sztuki. Dzięki wsparciu osób zajmujących się rysunkiem na co dzień uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania, a także dowiesz się, w jaki sposób ćwiczyć w domu, by Twój rysunek był coraz lepszy. Zajęcia prowadzone są w komfortowych warunkach, a pracownia jest wyposażona w sztalugi oraz rysownice.

Jeśli chcesz poznać rysunek postaci, zwiększyć swoje umiejętności w tym zakresie lub nauczyć się podstaw – skorzystaj z kursu. Przed pierwszymi zajęciami warto przygotować przykładowe prace w domu, by prowadzący mógł zapoznać się z Twoim aktualnym poziomem. Kurs obejmuje także prace domowe, dzięki którym można jeszcze lepiej poznać swoje słabe oraz mocne strony w rysunku i nauczyć się wyłapywać własne błędy.