Zajmujemy się profesjonalnym prowadzeniem zajęć z rysunku odręcznego.  Przygotowujemy do egzaminów wstępnych na studia w kierunkach architektura,
akademie sztuk pięknych, architektura krajobrazu, wzornictwo,
projektowanie form przemysłowych, licea plastyczne, szkoły wymagające przygotowania praktycznego z rysunku odręcznego.

dojazd:
zajęcia odbywają się
wrocław ul. parkowa 25 WEJŚCIE DICKSTEINA 2 
dojazd liniami  9, 17, 33, D ,131 ,141 , 116 
Rysownia

rysownia

KURSY PRZYGOTOWAWCZE Z RYSUNKU  i MALARSTWA 
 PROFESJONALNA NAUKA RYSUNKU I MALARSTWA DZIECI MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

RYSOWNIK 11-16 LAT

GRUPA RYSUNKOWA  DLA MŁODZIEŻY WIEKU  11 do 16 LAT 

                       ” NIESKRĘPOWANA PASJA ”

RYSOWNIK- to grupa młodzieżowa. Tu staramy się nauczyć podstaw i zasad kierujących rysunkiem lub malunkiem , ale nie ograniczać wyobraźni oraz umiejętnie zachęcać do rozwijania zdolności.

Zajęcia trwają maksymalnie 3,5  godziny i prowadzone są w kilkuosobowych grupach. Na zajęciach przedstawiamy techniki rysunkowe, malarskie i graficzne, przekazujemy podstawową wiedzę teoretyczną , jak zasady proporcji, perspektywy, przenoszenia faktur, światłocienia itd. Staramy się nie narzucać sposobu przedstawiania rzeczywistości ,ale dajemy możliwość rozwijania  umiejętności. Przede wszystkim chcemy ugruntować i scementować zapał do rysowania.  Tu dajemy  możliwość rozwoju zarówno rysunku hobbystycznego, ilustracyjnego, komiksowego, wizyjnego  itd.

Grupa otrzymuje podstawową wiedzę  teoretyczną i materiałową, a uczestnik sam dokonuje w jaki sposób chce wiedzę wykorzystać. Może próbować wiernie odwzorowywać rzeczywistość lub rysować w sposób nieskrępowany, autorski. Rysownia uczy jednak rysunku realistycznego , natomiast sposób wypowiedzi zostawiamy autorom.

W rysowniku przygotowujemy także pod kątem średnich szkół plastycznych, pomagamy skompletować teczkę, przygotowujemy kursanta pod kątem egzaminów do liceum z kierunkiem artytycznym.

Zasada rysownika to rozwój poprzez wyobraźnię.

Z doświadczenia wiemy że ta grupa wiekowa bardzo dynamicznie i silnie robi postępy.

Poniżej rysunek uczestniczki 12 lat – Sandry z lutego ,a potem kwietnia oraz trzeci po pół roku.

zajęcia trwają 3,5 godziny, kursanci mogą brać udział zarówno w zajęciach rysunkowych jak i malarskich ( techniki wodne). Na zajęcia nic nie przynosimy oprócz teczki formaty z reguły to 50 x 70 cm.

Koszt 4 zajęć 220 zł – m-c. Zajęcia można odrabiać !

cennik

Zastrzegamy sobie prawo do podziału z uwagi na poziomy zaawansowania kursantów.

Poniżej prace