*** ZAPISY RYSOWNIA 2021/2022 ***

start

ADRES PRACOWNI RYSOWNIA WE WROCŁAWIU

UL. DICKSTEINA 2; 51-616 WROCŁAW ;
 TELEFON 501771917 
EMAIL: RYSOWNIA@RYSOWNIA.PL

START ZAJĘĆ  SOBOTA 11 WRZEŚNIA 2021

zapisy obowiązują wszystkich kursantów , tych którzy uczęszczali do nas w roku 2020/21 , w wakacje , oraz tych którzy chca przyjść po raz pierwszy. 
Pracownia Rysownia Wrocław mieści się przy ulicy Dicksteina 2 we Wrocławiuw okolicach Parku Szczytnickiego, wszelkie inne pracownie wprowadzające w google ads nazwę “rysownia” celowo wprowadzają Państwa w błąd, co świadczy nie tylko o naruszaniu praw co do nazwy naszej pracowni ,ale również o niestosownych zasadach pozyskiwania klientów. 

– W TYM ROKU 4 X W TYGODNIU WOLNA PRACOWNIA 

– ZAPISUJĄC SIĘ  NA DRUGI KURS OTRZYMUJESZ NA 50% RABATU (NA TAŃSZY)

– MATERIAŁY W CENIE

– KAMERALNE GRUPY

– SPOKOJNE, ZIELONE OTOCZENIE I CISZA

– WOLNA PRACOWNIA -PRZYJDŹ I PRACUJ 

– KURSY RYSUNKOWE ONLINE 


UWAGA

PRZYCHODZĄC I UCZESTNICZĄC W ZAJĘCIACH AKCEPTUJESZ WARUNKI UMOWY I REGULAMINU, TAK SAMO W PRZYPADKU WYSŁANIA ZGŁOSZENIA CHĘCI UDZIAŁU POPRZEZ MAILA .

REZYGNACJA Z ZAJĘĆ JEST MOŻLIWA Z 30 DNIOWYM OKRESEM WYPOWIEDZENIA , ZA KTÓRY TO NALICZANA JEST KOLEJNA OPŁATA, WARTO WIĘC W TYM OKRESIE KORZYSTAĆ Z ZAJĘĆ. NIE PRZYCHODZENIE NA ZAJĘCIA NIE JEST DLA PRACOWNI WYPOWIEDZENIEM UMOWY, ANI NIE SKUTKUJE BRAKIEM NALICZANIA WYMAGANEJ OPŁATY.

UNIKANIE KONTAKTU I NIE PRZYCHODZENIE NA ZAJĘCIA BEZ INFORMACJI O REZYGNACJI , NIE POWODUJE ZAPRZESTANIA NALICZANIA OPŁAT, PRACOWNIA REZERWUJE MIEJSCE W GRUPIE , ZATEM OPŁATA DOTYCZY MIEJSCA ,A NIE UDZAIŁU W ZAJĘCIACH, PRZEZ CO NA TO MIEJSCE NIE MOŻEMY ZAPISAC INNEJ OSOBY.

W PRZYPADKU AKTYWNEGO UCZESTNICTWA W ZAJĘCIA I BRAKU WPŁATY ZOSTANIE WYSŁANA FV NA DANE UCZESTNIKA.

OPŁATY SĄ STAŁE , NIE MA MOŻLIOWŚCI SAMODZIELNEGO UMNIEJSZANIA OPŁAT Z UWAGI NA NIEOBECNOŚCI.